Skip to content

THERMOGENIQUE

Thermogenique to  zabieg na ciało, który ma wiele cudownych zastosowań , przede wszystkim wyszczupla ale również ujędrnia, zmniejsza obrzęki, redukuje cellulit i zdecydowanie zmniejsza obwody. Już po pierwszym zabiegu widoczne są efekty ujędrnienia ciała. Dodatkową zaletą wyróżniającą ThermoGenique spośród innych zabiegów na rynku kosmetologicznym jest specjalistyczny masaż drenujący oraz stosowane profesjonalne kosmetyki z linii Monduniq. Dzięki kapsaicynie, która działa trafiając prosto w komórki tłuszczowe, możemy ten zabieg wykonywać również u osób z problemami naczyniowymi.

EFEKTY:

 • wyszczuplenie
 • ujędrnienie
 • gładka skóra
 • napięcie skóry
 • redukcja cellulitu 
 • zmiejszenie ob
 • oczyszczenie organizmu z toksyn
 • niwelowanie obrzęków i zastojów
 • odprowadzenie nadmiaru wody
 • utrata centymetrów w obwodach

ETAPY ZABIEGU: 

Zabieg rozpoczynamy od konsultacji z kosmetologiem, który wyklucza ewentualne przeciwwskazania do zabiegu. Następnie dokonuje dokładnych pomiarów poszczególnych obszarów ciała zgodnie z Kartą Klienta.

Kosmetolog wykonuje zabieg w oparciu o kolejne etapy:

ETAP I- Peeling ciała, który przyspiesza przepływ limfy i wydalanie toksyn z organizmu , a także oczyszcza skórę z martwych komórek naskórka pozostawiając ja gładką i miękką w dotyku.

ETAP II- Nałożenie aktywnego koncentratu thermogenicznego oraz żelu na bazie kapsaicyny.

ETAP III- Dla wzmocnienia efektu kosmetolog owija Pacjenta  w „kokon”, który przyspieszy wchłanianie substancji aktywnych, podnosi spalanie tłuszczu.

ETAP IV- Kosmetolog wykonuje zabieg aparaturowy dobrany do potrzeb Twojej skóry i oczekiwań po zabiegowych . Zabieg wykonywany jest na całe ciało lub na wybrane problematyczne partie. Działanie termogeniczne, w rzeczy samej stymuluje organizm do wzmożonego spalania tłuszczu i przekształcania go w energię cieplną. 

ETAP V wykonanie końcowych pomiarów ciała w tych samych miejscach, które były mierzone przed zabiegiem.

DZIAŁANIE :

Głowica podciśnieniowego masażu próżniowego RF i głowica termogeniczna liposukcja kawitacyjna oparte są na rezonansie fal ciśnienia, dają bezpieczną i niechirurgiczną opcję kształtującą oraz modelująca sylwetkę.

Unikalny RF Thermq RF mini, BODY i Thermq Vacuum Bipolar wykorzystują unikalną technologię głębokiego podgrzewania (technologia plazmowa), gdzie dochodzi do przebudowy kolagenu i sprzyja migracji fibroblastów i tworzeniu nowego kolagenu. 

PRZECIWSKAZANIA:

 • infekcje wirusowe skóry
 • infekcje bakteryjne skóry
 • infekcje grzybicze skóry
 • stany zapalne skóry
 • uszkodzenia naskórka
 • wszczepy metalowe w tkankach (m.in.rozrusznik serca, implanty)
 • wszczepy silikonowe w tkankach
 • choroby serca
 • pierwsze trzy dni menstruacji
 • ciąża
 • karmienie piersią

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu!

THERMOGENIQUE BODY SHAPE EXTRÊME

termogeniczna terapia ujędrniająca, modelująca sylwetkę, redukująca tkankę tłuszczową i poprawiająca wygląd i elastyczność skóry

to jedno z najnowszych osiągnięć naukowych i technologicznych działające na uporczywy cellulit. Głowica podciśnieniowego masażu próżniowego RF i głowica thermogeniczna liposukcja kawitacyjna oparte są na rezonansie fal ciśnienia, dają bezpieczną i niechirurgiczną opcję kształtującą oraz modelująca sylwetkę. 

Urządzenie wykorzystuje specjalnie opracowaną technologię i kosmetyki będące reduktorami tłuszczu (fat burners), które ułatwiają rozbijanie komórek tłuszczowych i przetwarzają je w energię.  Z kolei działanie thermogeniczne stymuluje organizm do wzmożonego spalania tłuszczu i przekształcania go w energię cieplną (stąd określenie Thermogenique Body Shape Extreme). 

TECHNOLOGIA THERMG RF BODY 

termogeniczna poprawa elastyczności skóry

Efekt termogeniczny w technologii THERMG RF BODY polega na wytworzeniu krótkich, intensywnych impulsów, które oscylują przez skórę w celu ogrzania tkanki Energia przenika przez skórę i stymuluje skurcz kolagenu oraz produkcję nowego kolagenu do napinania skóry. 

Dodatkowo w zależności od regulowanej intensywności, światło czerwone emitowane w centralnej części głowicy przyspiesza procesy regeneracyjne skóry i poprawia jej jędrność, stymulując działanie odmładzające 

Praca na dużych powierzchniach ciała, m.in.: brzuch, uda i pośladki. 

TECHNOLOGIA THERMG RF MINI 

termogeniczna poprawa elastyczności skóry

Efekt termogeniczny w technologii THERMG RF BODY polega na wytworzeniu krótkich, intensywnych impulsów, które oscylują przez skórę w celu ogrzania tkanki Energia przenika przez skórę i stymuluje skurcz kolagenu oraz produkcję nowego kolagenu do napinania skóry 

Dodatkowo w zależności od regulowanej intensywności, światło czerwone emitowane w centralnej części głowicy przyspiesza procesy regeneracyjne skóry i poprawia jej jędrność, stymulując działanie odmładzające 

Praca na mniejszych powierzchniach ciała, między innymi: ramiona, ręce, łydki, czy podbródek, szyja i dekolt. 

TECHNOLOGIA THERMG LIPO 40K 

intensywna lipoliza termogeniczna w celu usunięcia nadmiaru tłuszczu, szczególnie w miejscach opornych na ćwiczenia i inne zabiegi

Kawitacja jest naturalnym zjawiskiem opartym na ultradźwiękach o niskiej częstotliwości. Odpowiednie pole ultradźwiękowe tworzy pęcherzyki, które rosną i implodują, ponieważ membrany komórek tłuszczowych nie mają strukturalnej zdolności do wytrzymywania wibracji, efekt kawitacji łatwo je łamie, nie wpływając na tkankę naczyniową, nerwową i mięśniową. Złamane lipocyty (komórki tłuszczowe) są następnie przenoszone do wątroby i bezpiecznie metabolizowane z ludzkiego ciała. Proces ten wspomaga picie dużej ilości wody. Wreszcie, pewna zawartość adipocytów jest metabolizowana przez wątrobę i wydalana z moczem. 

TECHNOLOGIA THERMG VACUUM 

modelowanie sylwetki, drenaż i poprawa jędrności skóry

Rozbija tłuszcz, drenuje, ujędrnia skórę i zwiększa jej elastyczność. Specjalnie opracowana głowica, która wytwarza próżnie i zasysa poszczególne elementy skóry wraz z tkanką tłuszczową. Za sprawą odpowiednich ruchów przyspiesza metabolizm, poprawia mikrokrążenie oraz rozbija złogi tłuszczowe. 

Dodatkowo bipolarny RF dzięki uzyskaniu efektu termogenicznego ma jeszcze większy wpływ na skórę, zwiększając jej elastyczność i poprawiając jędrność. 

Isnieje  możliwość rozbudowania podstawowych zabiegów o dodatki  lub skorzystania z odrębnych opcji zabiegowych . 

Jeśli chcesz poznać dostępne terminy,  czas i cenę zabiegów? 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu rezerwacyjnego: 

https://www.moment.pl/oy52hp