Skip to content

STYLIZACJA RZĘS I BRWI

LIFTING RZĘS 

Dedykowany jest wszystkim klientkom, którym zależy na osiągnięciu pięknego, trwałego efektu wydłużonych rzęs z możliwie jak najmniejszą ingerencją w to, w co wyposażyła nas natura. Poszczególne rzęski wydają się optycznie znacznie dłuższe i podkręcone, a ciemniejszy kolor uzyskiwany na jednym z etapów zabiegu sprawia, że rzęsy wydają się grubsze, a cała oprawa oczu naturalna i urocza. Dodatkowo podczas zabiegu rzęsy zostają odpowiednio wypielęgnowane i nawilżone.

Dodatkowo razem z liftingiem wykonuje się zabieg laminowania rzęs, który ma na celu intensywne odżywienie i regenerację włosków. Połączenie obu zabiegów sprawia, że efekt jest spektakularny a Twoje spojrzenie otrzymuje jeszcze większej kobiecości. Kolejnym etapem jest henna rzęs, która przyciemnia rzęsy a końcowy efekt wzmocniamy jeszcze bardziej, nakładając odżywienie rzęs. To zabieg polegający na wypełnieniu łusek poszczególnych włosków, dzięki czemu stają się mocniejsze i optycznie grubsze.

Lifting rzęs to doskonała alternatywa rzęs doczepianych. Czas wykonywania liftingu uzależniony jest od kondycji rzęsy oraz ewentualnej nadwrażliwości oczu od 60 do 90 minut a efekt utrzymuje się od 6 do 8 tygodni.

 

Przeciwskazania  

 • zapalenie spojówek  
 • jęczmień na powiece 
 • chemioterapia 
 • choroby skóry, uraz skóry, skaleczenia, otarcia, oparzenia w obrębie oczu 
 • zapalenia rogówki  
 • zespół suchego oka

STYLIZACJA BRWI STANDARD (pęsetą)

Stylizacja brwi Standard jest nasza podstawową stylizacją przy której wykonujemy: 

 • Konsultacje preferencji, omówienie i dobór odpowiedniego wyglądu brwi w odniesieniu do rysów twarzy i kształtu oka.
 • Uzyskanie najlepszej symetrii brwi współgrającej z całością twarzy.
 • Koloryzacja włosków dobrana do fototypu i odcienia włosów.
 • Depilacja brwi za pomocą pęsety, przycięcie niesfornych włosków oraz na życzenie klientki naukę prawidłowego rysunku brwi kosmetykami kolorowymi. 

STYLIZACJA BRWI PERFECT (woskiem)

Stylizacja Brwi Perfect to opcja rozszerzona, przy której wykonujemy:

 • Konsultacje preferencji, omówienie i dobór odpowiedniego wyglądu brwi w odniesieniu do rysów twarzy i kształtu oka.
 • Uzyskanie najlepszej symetrii brwi współgrającej z całością twarzy.
 • Koloryzacja włosków dobrana do fototypu i odcienia włosów.
 • Depilacja brwi woskiem, przycięcie niesfornych włosków oraz na życzenie klientki naukę prawidłowego rysunku brwi kosmetykami kolorowymi. 

Stylizacja idealna dla wszystkich Pań posiadających zarówno mocny gruby włos jak też delikatne włoski i niechciany meszek. Zabieg uwielbiamy przez wrażliwców i osób, które odczuwają silny dyskomfort podczas usuwania włosków pęsetą. Stylizacja Perfect dba o nasze włoski nie tylko wizualnie, ale również od środka, gdyż wzbogacona jest o rewolucyjną kurację odżywiająca – Organic Lash Boost.

STYLIZACJA BRWI MAN (woskiem)

Już niewielka korekta u mężczyzn nadaje eleganckiego i schludnego wyglądu.  Na początku oraz w trakcie usługi konsultujemy oczekiwany efekt i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Przy stylizacji brwi Man:

– Zmieniamy ich grubość, a niekiedy też kształt, dzięki czemu spojrzenie, jak również cała twarz, zmienia swój charakter. 

– Pozostawiamy naturalny kształt brwi – delikatnie go korygujemy. Panowie w ten sposób mogą nadać swoim rysom łagodności, bardziej podkreślić spojrzenie, jak też „otworzyć” oko. 

Przy zabiegu u panów zachowujemy pewną powściągliwość, aby nie usunąć za dużo włosków. Zbyt cienkie nie będą wyglądały naturalnie. Z kolei zbyt bujne i nieokiełznane nie prezentują się schludnie, mogą ponadto przeszkadzać i zaburzać proporcje twarzy.


Stylizacja brwi Man to brwi gęste i lekko wyregulowane. Kształt brwi pozostawmy naturze, a przy pomocy kilku ruchów po prostu okiełznajmy te najbardziej buntownicze włoski. Na życzenie klienta wykonujemy również koloryzacje zbyt jasnych, nienaturalnie wyglądających włosków, by podkreślić męskie wyraziste spojrzenie. 

Isnieje  możliwość rozbudowania podstawowych zabiegów o dodatki  lub skorzystania z odrębnych opcji zabiegowych . 

Jeśli chcesz poznać dostępne terminy,  czas i cenę zabiegów? 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu rezerwacyjnego: 

https://www.moment.pl/oy52hp