Skip to content

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA NA TWARZ

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg polegający na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny poprzez stymulację procesu ich produkcji.

Dzieję się tak dzięki wprowadzeniu składników aktywnych głęboko w skórę naturalnie ją regenerujących. Zabieg ten jest świetną alternatywą dla chemicznych peelingów oraz wykorzystywania laserów.

Urządzenie pracuje przy pomocy jednorazowych, sterylnych kartridży do mezoterapii mikroigłowej.Roller z cieniutkimi igłami o grubości dobranej przez kosmetologa, przebija warstwę rogową naskórka tworząc bardzo gęstą sieć mikrokanalików. Stan zapalny, który jest efektem tego działania powoduje z kolei zwiększenie produkcji kolagenu. Kolejna rola mikrokanalików powoduje, że absorpcja składników odżywczych nakładanych na skórę wzrasta i to aż do 400-1000 razy. Oznacza to, że wszystkie kosmetyki pielęgnacyjne, które stosujemy po zabiegu na twarz działają o wiele efektywniej.

W naszym gabinecie pracujemy na najwyższej jakości sterylnych ampułkach do mezoterapii mikroigłowej. Aplikuje się je na skórę bezpośrednio po wykonaniu mikronakłuć. To właśnie dzięki nim skóra zostaje odżywiona, nawilżona i wzbogacona o substancje aktywne.

EFEKTY:

  • Regeneracja skóry
  • Poprawa elastyczności
  • Redukcja zmarszczek
  • Redukcja cieni pod oczami
  • Redukcja blizn
  • Poprawa owalu twarzy
  • Rozjaśnienie przebarwień

Przeciwskazania:

Ciąża, laktacja, brodawki, cukrzyca, łuszczyca, pieprzyki, trądzik ropowiczy i różowaty, znamiona, rany, stany zapalne, skłonność do kleoidów (bliznowców), opryszczka w stanie aktywnym.

Isnieje  możliwość rozbudowania podstawowych zabiegów o dodatki  lub skorzystania z odrębnych opcji zabiegowych . 

Jeśli chcesz poznać dostępne terminy,  czas i cenę zabiegów? 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu rezerwacyjnego: 

https://www.moment.pl/oy52hp