Skip to content

KONSULTACJE

Pierwszy Zabieg Pielęgnacyjny

Przy wyborze pierwszego zabiegu pielęgnacyjnego często zadajemy sobie pytania, który będzie odpowiedni dla mojej skóry? Stresujemy się czytając nieznajome nam nazwy, mamy obawy związane z ewentualnym dyskomfortem podczas zabiegu bądź zastanawiamy się czy to już mój czas?

By zminimalizować Twoje obawy i ewentualny stres stworzyliśmy powyższą konsultacje połączoną z pierwszym zabiegiem. Oferta skierowana jest zarówno dla osób, które nigdy nie korzystały z żadnych profesjonalnych usług kosmetycznych jak również są zainteresowane pierwszym zabiegiem pielęgnacyjnym  w naszym gabinecie. 

W ofercie gabinetu posiadamy zarówno podstawowe nieinwazyjne zabiegi wzmacniające oraz poprawiające kondycje skóry jak i te bardziej zaawansowane – innowacyjne terapie, które ukierunkowane są na redukcje problemów skórnych.

Wybór zabiegu zależy od oceny problemu, oczekiwań pozabiegowych i aktualnej kondycji Twojej cery. Szczegółową diagnozę przeprowadzić możemy jedynie widząc skórę.

Opis zabiegu:

Na pierwszy zabieg rezerwujemy więcej czasu (do 90 minut), by móc bez pośpiechu i z uważnością wykonać usługę na najwyższym poziomie. Podczas wizyty przeprowadzamy szczegółową konsultacje, wywiad, diagnozę skóry, omawiamy obecną oraz na życzenie klienta pomagamy w dobierze odpowiednio dobranej pielęgnacji domowej oraz ewentualny plan dalszej terapii w gabinecie.

Po zabiegu zawsze otrzymujesz od nas edukacyjną Receptę Piękna, dzięki której poznasz swoją skórę, nauczysz się dobierać odpowiednie kosmetyki, dzięki czemu Twoja skóra będzie zdrowa i rozpromieniona. Zrozumiesz fenomem efektywności  zabiegów domowych i gabinetowych. Podczas zabiegu uzupełniane są przez nas karty klienta oraz wykonywana dokumentacja fotograficzna, dzięki której możemy efektywnie monitorować stan Twojej skóry. 

Jeśli chciałabyś/ chciałbyś świadomie zadbać o siebie, oddać się w ręce specjalistów i uzyskać pożądane efekty skórne to trafiłeś/aś w odpowiednie miejsce.

Zabieg Domowy

Po szczegółowym wywiadzie i konsultacji (osobistej, telefonicznej bądź mailowej) tworzony jest przez naszego kosmetologa zabieg dobrany specjalnie dla aktualnych potrzeb Twojej skóry do wykonania  samodzielnie w domu. 

W zestawie otrzymujesz:

-akcesoria potrzebne do wykonania zabiegu

-preparaty w pojemności 3ml, które przeznaczone są na jeden zabieg

– instrukcja użytkowania zestawu wraz z  szczegółowymi  zaleceniami w trakcie i po zabiegu.

– opiekę pozabiegową 

Cały zestaw jest zawsze pięknie i estetycznie zapakowany. 

Zabiegi Domowe przygotowujemy również na prezenty.

* Jeśli chcesz wykupić standardowy zabieg nawilżający lub przeciwzmarszczkowy na prezent  wraz z życzeniami – wystarczy , że zostawisz nam tekst a nasi pracownicy zajmą się resztą : skonsultują się z Tobą w celu ustalenia szczegółów zamówienia , pięknie zapakujemy i będziemy się kontaktować w celu odbioru zamówienia. 

* Isnieje możliwość zakupu zabiegu i wysyłki pocztą.

Zdrowa skóra bez efektu maski

Z naszymi kosmetykami: Bb Cream + Mineral Puder to możliwe!!!

Jeśli masz dość ciężkich podkładów? Jeśli chciałabyś wypróbować trwałość, krycie kosmetyków o czystym składzie? Ale  nie do końca wierzysz , że taka lekka  formuła sprawdzi się na Twojej skórze? boisz się kolejnego nieudanego wydatku ? bądź  nie potrafisz dobrać odpowiedniego koloru kosmetyku dla swojej skóry? Ta konsultacja będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem . Podczas 15 minutowego spotkania zajmiemy się twoim porannym  makijażem, jedyne co musisz zrobić to zjawić się nieumalowana , resztą zajmiemy się my wraz z naszymi sprawdzonymi kosmetykami , które są dostępne u nas w gabinecie do odsprzedaży. 

Nasze kosmetyki to potrójna moc pielęgnacji:

  • ochrona przed promieniowaniem, fotostarzeniem i przebarwieniami za pomocą mineralnego filtra SPF30
  • świeży, lekki, komfortowy makijaż z naturalnym efektem wygładzenia – bez efektu sztucznej maski i obciążania skóry
  • pielęgnacja z równoczesnym działaniem leczniczym niedoskonałości – pożywienie dla skóry w najefektywniejszej postaci – formuła zawiera wyciągi roślinne, biopeptydy i składniki NMF [naturalnego czynnika nawilżającego], które doskonale odżywiają, nawilżają, redukują zaczerwienienia, działają antybakteryjnie oraz chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.  Właściwości terapeutyczne produktu zostały osiągnięte poprzez wprowadzenie substancji uzupełniających cement międzykomórkowy naskórka oraz przyspieszających jego regenerację.

BB CREAM  & PUDER MINERALNY hitowe kosmetyki , które tworzą idealne krycie, bez zapychania, bez efektu maski byś mogła się cieszyć  promiennym makijażem nie obciążając skóry.