Skip to content

ZABIEGI PILĘGNACYJNE BIOOXY

Innowacyjny zabieg przy zastosowaniu Medycznej Infuzji Tlenowej.

Innowacyjne urządzenie do przeprowadzania zabiegu komórkowej BioOxy Infusion. Jest to wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry, na kilka sposobów i w oparciu o różne metody. Metoda BioOxy Infusion to specjalnie przygotowane urządzenie, które w bezbolesny, bezpieczny i ciekawy sposób dostarcza skórze niezwykle cennych substancji zawartych w firmowych koncentratach oraz zaopatruje komórki w życiodajny tlen. Za pomocą specjalnej głowicy Oxy Massage, którą wykonuje się autorski 15 minutowy masaż „dermotlenowy”. Dzięki synergicznemu połączeniu technologii oraz specjalnie przygotowanym preparatom dermokosmetycznym zabieg wykonywany za posrednictwem urządzenia stanowi doskonałą alternatywę dla wszelkich działań inwazyjnych.

Metoda iniekcji BioOxy Infusion, wykorzystując najbardziej naturalne i bezpieczne koktajle zabiegowe, gwarantuje możliwość zastosowania terapii praktycznie u każdego klienta, bez względu na wiek czy rodzaj skóry.

W naszej ofercie można znaleźć zarówno zabiegi podstawowe jak i skorzystać z terapii łączonych z zastosowaniem BioOxyInfusion. Oferujemy programy pielęgnacyjne, które stanowią wspaniałe uzupełnienie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Terapie łączone z zastosowaniem autorskiego programu mają charakter indywidualny, dostosowany do potrzeb każdego klienta, stanowiąc dla niego gwarancję długotrwałych efektów.

CZĘSTOTLIWOŚĆ:

WSKAZANIA:

Substancje aktywne, które aplikowane są do głębokich warstw skóry dają długotrwały efekt i przeznaczone są dla osób, które zmagają się z takimi problemami, jak:

  • zaskórniki, trądzik i stany zapalne skóry twarzy;
  • zniszczona, zmęczona skóra twarzy;
  • szary kolor skóry;
  • zwiotczenie, brak jędrności i elastyczności skóry;
  • oznaki starzenia się skóry, w tym zmarszczki;
  • przebarwienia i inne problemy, zmniejszające estetykę skóry.

W celu uzyskania pożądanych i długotrwałych efektów zaleca się wykonanie serii  zabiegów z przerwami co 3 – 4 tygodnie. Można również poddać się tkz. zabiegom bankietowym w dowolnym czasie, wedle potrzeb skóry. Efekty widoczne są natychmiast po zabiegu, natomiast każdy kolejny zabieg wzmacnia rezultaty i poprawia stan skóry.

PRZECIWSKAZANIA:

  • ciąża i karmienie piersią;
  • stany zapalne skóry;
  • alergie skórne albo wrażliwość na któryś ze składników, aplikowanych w głąb skóry.

Isnieje  możliwość rozbudowania podstawowych zabiegów o dodatki  lub skorzystania z odrębnych opcji zabiegowych . 

Jeśli chcesz poznać dostępne terminy,  czas i cenę zabiegów? 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu rezerwacyjnego: 

https://www.moment.pl/oy52hp